Ne yapsak ki…

Bazen izlediğiniz yada okuduğunuz bir haberle yerle bir olursunuz.  Ya da olmazsınız; taşlara, tahtalara vurup geçiştirirsiniz. Geçtiğimiz hafta bir yazı okudum. Bayan kuşağı programlarından birine verip veriştiriyordu. Karısını öldüren adam afla çıkmış birde programa katılmış.


Ya millet olarak ne kadar seviyoruz ajitasyonu, programlarda bunun farkında almış sazı eline çalıyor. Her dem insan izleyici ile buluşuyor.

CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka’nın Ayşe Arman’a vermiş olduğu röportajı bir okuyun derim. Burada particilik falan değil hani bir kadın olarak bir ses bir itiraz var. Tabi anlayana, hemen particilik ayağına çekmeyin beni sakın. Kadın haklı mı? Haklı.

Zaten eğitim düzeyi olarak maşallahımız var bu programları izleyen kişileri de yermiyorum yanlış anlaşılmasın. Ne gerek var gerçekten reyting için bu adamları ekrana çıkarmaya...


 Sonra da gazetelerin 3.sayfa haberlerinde okuyalım içimizi acıtan haberler silsilesini... Sonra da ‘Kadına Şiddete Son diye bağıralım ve ‘Eğitim Şart’ diyelim.

Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu.

Not Ediniz...

Kalın sağlıcakla...

CONVERSATION

0 yorum:

Yorum Gönder

YUKARI
ÇIK