Ayna…

Bazen bana derler ki anlatsana yaptıklarını… Arkadaşlarımla bir masaya oturduğumda iş konuşmam. Konuşmayı da sevmem. Çünkü normal üzeri mesai saatlerinde çalıştığım için eğer arkadaşlarımla geçirmek için bir vakit yarattıysam kendime sadece orada Neslihan vardır. Yaklaşık iki yıla yakın bir süredir almış olduğum bir kararla cumartesi günleri çalışmıyorum. Ofise gitmiyorum. Üretmek için beslenmek lazım diyenlerdenim. Okumam, görmem, incelemem, araştırmam için bir zamana ihtiyacım var. Böyle yazınca birden nerede ailen sorusu bütünün içinde derseniz. Vazgeçilmez önceliklerim arasındadır.
Her şeyim planlı ve programlıdır. Saat değil geçen her saniye benim için çok önemlidir. İyi değerlendirmem gerekir. Yoksa ben ben olmaktan çıkarım.

Bu nedenle A.Vartanyan’ın yazmış olduğu bir yazı benim durumumu net bir şekilde ortaya koymuş. 
Bu kadar çok düşünme, kim ve ne olduğunu anlatmaya çalışma, sorgulamış olmak için sorgulama, gerçekten ne isen onu, istediğin gibi yaşa... Anlatmak yerine yaşa, göstermek yerine yaşa, başka birini oynamak yerine seni yaşa... Sonrasında zaten gören görür, bilen bilir, seven sever... İnan bana çok daha az yorucu olur hayat...

Bu yüzden siz boş verin beni. Beni bilen bilir.

Bir teşekkür;
Ben ve ekibim adına, Estetik International Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası’nda yer alan sponsorlarımıza ve bursa basınına bir kez daha huzurlarınızda teşekkürü borç bilirim.
Estetik International Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası, 4 – 14 Eylül 2014 tarihleri arasında SENTESERVICES PR organizatörlüğüyle Bursa Podyum Park Podyum Tenis Kulübü’nde gerçekleşecek.
Türkiye Tenis Federasyonu ve RMG’nin denetim ve gözetiminde gerçekleştirilecek olan Estetik International Hülya Cup Senior Tenis Turnuvasının ana sponsoru Estetik International Sağlık Grubu başta olmak üzere, maddi manevi desteğinizi esirgemeyen,  Bursa Nilüfer Belediyesi , Bu Piliç, Coşkunöz Holding Copa, Doğa Koleji, MacFit, Nagel/Öykü Yapı, Nissan Sertepe Otomotiv, Orakçı Yapı, Timhan Tekstil, Tilla ve turnuvaya ev sahipliği yapmak üzere kortlarını açan Podyum Park’ a, hizmet ve ürün tedarik konusunda da bizlerle birlikte olan, Deep energy drink, Dinçsu, Özdilek, Uludağ Premium, VillaVilla  markalarına teşekkürlerimiz sunarız.

Kalın sağlıcakla;
CONVERSATION

0 yorum:

Yorum Gönder

YUKARI
ÇIK