Beni benden aldı…Şarkının dediği gibi tuttu fırlattı beni. Ne mi? Bu sıcaklar. Kendimi nerelere atsam, nerede nefes alıp versem bilemedim geçtiğimiz hafta. Klimalı ortamlar ve şiddetli baş ağrısı da infilak etme moduna getirdi beni.

Evde bile uyumak için üç istasyon yaptım.  Belirli aralarla esen yerleri tespit edip usulca esintinin yanına kıvrıldım. Ne şikayet ettin be Neslihan dediğinizi duyar gibiyim. Ama işime gelmiyor bu sıcaklarda sizi duymak.

“Benim yaşamım, benim mesajımdır” –Gandhi

Ne demiş atalarımız “Çoğu zarar, azı karar” çok da doğru demişler.

Aslında bana ayrılan bu sayfada çok da magazin işi yazmayı sevmem. Bana ayrıldıysa ben gibi olmalı o yüzden de içimden geldiği gibi yazmayı severim.
Bursa’da bomba gibi iki yıldırım nikah kıyıldı. Bir anda GSM şirketleri kitlendi herkes birbirini arıyor duydun mu duydun mu nasıl olur? Ne, nasıl olur canım benim. Bi şaşkınlığını at üzerinden de sağlıklıca düşün. İki kişi evlenmiş bir dişi biri erkek ne var şimdi bunda. Tebrik et otur aşağı. Balon yapıp sakız gibi patlatmanın ne anlamı var.
Çok duyarım. Hep evlendik geldik demek istedik ama işte ailelerimiz izin vermedi.  Bu yüzden de düğün dernek ama tövbee bi daha olsa yapmayız. Çok yorulduk çok.
Ya benim kafa başka çalışır. Siz bana bakmayın. Doğru bildiğinizi yapın. Her söylenen söz teraziye konsa bu konularda terazi terazi olmaktan çıkar. Kendi dengesini kaybeder.

Mutluluğunuz daim olsun.


Murat & Öykü ÇakanYaman & Müge Eron

İyi haftalar...
CONVERSATION

0 yorum:

Yorum Gönder

YUKARI
ÇIK