Yıllara meydan okumak!

Güzellik baktığın şeyde değil, bakışında olmalı.Yüz gözünün gördüğü değil, gönül gözüyle gördüğündür güzel olan. . . Hz Mevlana

Artık hanginiz bu gözlerle bakıyorsunuz bilmem; ama bazı gözler o kadar keskin, o kadar yırtıcı bakışlar atıyor ki off diyorum! Deldi geçti, yıktı hatta devirdi. Ya da eline geçirse bir kaşık suda boğacak türden bakışlar oluyor. Ne diyoruz biz bu bakışlara? Haset bakışlar. Elem terefiş kem gözlere şiş.

İç güzelliğinizi tabi ki siz bilirsiniz. Neden demişler zaten insanın içi dışına yansıyor diye? Bence çok doğru.

İçiniz ne olursa olsun kadınlar ya da erkekler artık yıllara yıllara meydan okumak istercesine dış görüntülerine de önem vermeye başladı. Hatta bazılarımız doğallıktan yana her yaşın bir güzelliği var diyenlerden oluşuyor. Bazılarımız da çağımızın olanaklarından faydalanıyor ve bundan mutlu oluyor. Ben her iki fikre de saygı duyanlardanım.

Bana sorarsanız: ‘Kendimi nasıl mutlu ve iyi hissedeceksem varım’ diyenlerdenim. Ezberleri bozabilrim yani J Şimdi size bir teknikten bahsetmek istiyorum. Neden mi? Çünkü yaptırdım ve mutlu oldum. Öyle bir şeyler yaptırıp da yok canım bir şey yaptırmadım diyenlerden değilim yani.

Memnuniyetimi ve teşekkürümü de bu sayede huzurlarınızda yapmak istedim. Op.Dr.Bülent Cihantimur’a.

Neymiş bakalım beni mutlu eden?

Yıllara meydan okumak! Cildinize eski gençliğini ve gerginliğini geri kazandırmak! Kulağa çok hoş geliyor değil mi? Hem de ameliyatsız. Yarım saatlik bir uygulama ile. Dr. Bülent Cihantimur’un “Örümcek Ağı” adını verdiği, estetikte çığır açan bu teknikle kendinize gençliğinizi yeniden hediye edebilir, 7 ila 10 yaş daha genç bir görünüme kavuşabilirsiniz. Ayrıca sadece yüzde değil vücudunuzun pek çok bölgesinde yapılabilen, yarım saatlik bu uygulama ile zamanı tersine çevirmek hayal değil!

Hiçbir yan etkisi olmayan bu uygulama basit krem anestezisi ile yapılabiliyor ve sonrasında ağrı ve acıya neden olmuyor. Ortalama 30 dakika süren işlem sonucunda kullanılan ipler 6 ila 8 ay içerisinde kendiliğinden eriyerek kayboluyor. 

Bu mucizevi, basit ve acısız yöntemle yarım saat gibi çok kısa bir süre içinde ortalama 7-10 yıl daha genç ve canlı bir cilde kavuşmak mümkün! Söz konusu teknikte ameliyatlar gibi bir iyileşme süreci olmadığı gibi uygulamadan hemen sonra denize girmek, güneşlenmek ve banyo yapmak da mümkün.  


Ohhhh hayat bana güzel lay lay lommmmm.

Kalın sağlıcakla;


CONVERSATION

0 yorum:

Yorum Gönder

YUKARI
ÇIK