"KEŞKE"demek istemiyorsan

Zaman nasılda geçmiş lafını ne çok kullanırız? Farkında bile değiliz nasıl geçtiğini zamanın. Zamanın nasıl geçtiğini hatırlamasak da yıllar bize herşeyi hatırlatıyor ama değil mi? Şöyle düşünüyorum da geçen yıl ve bu yıl arasında neler oldu hayatımda neler yaşadım nelere üzüldüm nelere güldüm. Film şeridi gibi geçti gözümün önünden yüzümde bir tebessüm bırakarak. 

Ne demişler;
Eğer ilerde bir gün"KEŞKE"demek istemiyorsan,3 şeyi doğru seçeceksin...
"EŞİNİ"
"ÎŞİNİ"
"ARKADAŞINI"

Bazen arkadaşlıklar konusunda yanlışım değil sakın yanlış anlaşılmasın yanılmışlığım olmuştur. Sizlere de olmuştur. Olmadıysa şanslısınız şansınız daim olsun. Kinci bir insan hiç değilim ama yanılgımı kabul ettiysem o insanları bir daha görmek istemem. İşte bu konuda biraz katıyım galiba birşey benim için ya vardır ya yoktur. Ben öyle her tanıdığım kişi için arkasından bu benim arkadaşım diye bahsedenlerden değilim. Tanımak ayrı bir şey arkadaşlık başka bir şey. Sapla saman karışmasın birbirine.

Şimdi neden yazdım ki bunları size aman kafanız karışmasın kimse ile dalaşmadım. Kızım sen duy gelinim sen işit hesabı da değil bu. 
Bu ay öyle bir ay ki benim için en değer verdiğim eşim, en dost, en arkadaş dediğim kişiler sözleşmiscesine hepsi bu ay doğmuşlar :-)) Bu yüzden onların varlığı beni mutlu ediyor ve güçlü kılıyor.

Son söz;

rüya; 
biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir.
arkadaş;
uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir.
hayal gücü; 
bizi bilmediğimiz yerlere uçuran bir rüzgardır,
ve hayat; 
içinden ne çıkacağını bilmesek de açmamız gereken bir zarftır.

VEEEEEEEEEEEE 

Açtığınız zarflardan hep güzel şeyler çıkması dileğiyle...

iyi ki varsınız. 
CONVERSATION

0 yorum:

Yorum Gönder

YUKARI
ÇIK