Devam edelim ama nereden;

Her sabah kullandığınız bir yol vardır mutlaka; göz aşinalığınız olur zamanla o yolda ki tabelalar, mağazalar, büfeler... Bir sabah geçerken bakarsınız her sabah sizi yoldan uğurlayan tabela yok ya da kapının önünü süpüren genç. İşte o an içiniz burkulur. Üzülürsünüz derinden umutların tükendiğini dile getiren bu duruma ve hiç tanımadığınız kişilerin hislerine ortak olursunuz... Açılışlarda ise tam tersi enerji gelir, hayat bulursunuz... Ortam şenlenir, konu komşu mahalle bir araya gelir... Bir hafta aralarında fısıltılar dolaşır ve konu komşunun arasında çene reklamı başlar... Kimmiş, neyin nesiymiş hatta ilk işimiymiş yoksa ilk işi değilse bla bla bla... Poffffff  ne sıkıcı dimi? Yazarken sıkıldım valla :-) İşte benim için en güzeli seyre durmak bu durumlarda...
Kısacası alışırız hayatın bize sunduklarına...
Bu hafta böylesi içimden geldi...

Benden size notlar ;

Dünya starlarının kullandığı M.A.C kozmetik ürünleri ile tanışmak  ve  makyaj tekniklerinin  ip uçlarını öğrenmek istiyorsanız  mutlaka Zafer Plaza’da açılan M.A.C mağazasına uğramanızı tavsiye ederim. İnanın çok şeker bir ekip sizi karşılıyor olacak.

Kent Meydanı AVM, Kükürtlü Lions Kulübü ile beraber bir kitap bağışı kampanyasına imza atıyor. Kent Meydanı AVM Danışma'ya getirilen çocuk kitapları Hasköy İlköğretim Okulu Kütüphanesi'ne ulaştırılacak. Kitap bağışı kampanyasına katılmak isteyenlerin ellerinde bulunan ya da bağışlamak üzere alacakları çocuk kitapları Kent Meydanı AVM'ye getirmeleri yeterli.

Korupark Avm’de SushiCo açıldı ve Nesli bayıldı diyebilirsiniz. Uzakdoğu mutfağı sevenlere şiddetle tavsiye ederim. Çin, Japon ve Thai mutfağından yemeklerin yer aldığı geniş bir menüye sahip olan SushiCo’nun spesiyallerinden özel Sushi rollar benim favorilerim arasında. Mutlaka deneyin derim...

Şimdi konuyu bir sonuca bağlamam gerekirse bazen, bazı durumlarda ise; seyirci kalmamak gerektiğine inanıyorum hayata ve akışına... Sonuç olarak ne demişler “Nerede hareket orada bereket”
Hareketli ve bereketli bir hafta olsun sizlere hatta hepimizeeeee…

CONVERSATION

0 yorum:

Yorum Gönder

YUKARI
ÇIK