Bana yazını yaz dediklerinde düşündüm o gün bugün değil dedim. Ne olur beni affedin yazacağım ama beynim şu an yazı yazabilirsin demedi bana.
Zamana karşı koşturmak için  neden ve nedenlerim var benim.
Geçtiğimiz haftalarda bana ait zaman diliminden bahsetmiştim size. Bir karar vermiştim. Yazdım ve geçtim zannetmeyin. Azimle devam ediyorum reformar Platese.  Bu aralar bana iyi gelen ve bana çok doğru karar verdiğimi doğrulayan tekşey. Beni herşeye karşı motive edip tekrar karmaşanın içine attığında kılıç kalkan ekibi gibi hissediyorum kendimi. Beyin ve beden yorgunluğumu fırlatıp atıyor. Aşkın Hocamın hakkını yiyemem. Ben inatçı o benden inatçı çıktı yüzünüze gülerek, yumuşak tavır ve edalarıyla size herşeyi yaptırabilir.
İşini iyi yapan ve severek yapan herkesin önünde saygı ile eğilirim. Bu bir pohpohlama yazısı değil. Bazılarınız düşünür şimdi kadın gidiyor buradan da reklamını yapıyor. Bu kadar ucuz düşüncelere sahip olmadım bunu bilin. Sadece yararını gördüğüm ve hissetiğim şeyi paylaşmaktan çekinmiyorum o kadar.
Bel ağrınız varsa, boyun fıtığınız varsa, ve artık bu sebeple elleriniz bile uyuşmaya başladıysa, duruş bozukluğu yaşıyorsanız, kendi kendinize kalmak için bir bahane değil çözüm arıyorsanız hatta önce beden sonra ruh sağlığım diyorsanız düşünün derim. Ben gerçekten faydasını gördüm birebir çalışmanın.
Kişiye özel çalışma sistemi her zaman bana konfordan daha ziyade beni özel hissettirmiştir. Evet bu konuda ben kendimi özel hissetmek için birebir çalışmayı kabul ettim. Bu sadece Reformar Plates için geçerli değil tabi. Bu sadece benim tercihim. Doğru bir şekilde yönlendirildiğinizde size sunulan seçenekleri kendiniz için bir kez daha düşünün derim karar vermeden. 
Spor konusunda benim pek mayam tutmamıştı bu güne kadar.
Ne dersin Sevgili Manolya Konuk ve Aşkın Rodoplu bu sefer maya tuttu dermisiniz?


CONVERSATION

0 yorum:

Yorum Gönder

YUKARI
ÇIK