Ah şu diziler...


Her yeni yayın dönemiyle beraber hayatımıza yeni diziler girer ve bir önceki sezondan kaldığı yerden devam eden dizilerde yeni bölümleri ile ekrana gelir. Ama artık ben bayılacağımmmmm. Çok bunaldım çok... Hafta içi mesai saatlerinde sürekli planlı programlı yaşayan bana uygun davranışlar değil bunlar, ona karar verdim. Neden mi? Sürekli bugün bu var, yarın bu var gibi ekrana kilitlenme durumundan. Yani saatlerimi bana özel kılarak dizileri ekmeye başladım anlayacağınız. Seyretmesem de sosyal paylaşım ağları sağ olsun, beni durumdan haberdar ediyor. Merak ettiğim bir durum varsa soruyorum twit kuşlarına, bana hemen cik cik diye ötüyorlar. Avrupa Yakasını özlüyorum güldürüyordu beni, bizleri... Skeçleri insanların ağzında fıkra gibi dalgalanıyordu. “Beni çizgimden bozdurmayın” gibi cümleler hayatımızda yer bile etti. Ya da Burhan Altıntop tiplemesi... Hala yazarken yüzüm gülüyor aklıma geldikçe... Şimdi Yalan Dünya’ya takılıyorum. Bakalım aynı etkiyi yaratabilecek mi bende? Diğer dizilerde ise; stres, entrika, yalan, dolan ne ararsanız var. Meşgul etmek istemiyorum kendimi bunlarla ben. Zaten gün içinde birçok böyle tipleme ile başa çıkmaya çalışıyorum. Hoooppp kime gitti bakalım bu top şimdi:-)?
Neyse bu haftalık benden bu kadar ama öncesinde Plaza Turizm’i canı gönülden kutlamak istiyorum huzurlarınızda neden mi? Okuyunuz lütfen.
PLAZA TURİZM’E KONGRE ORGANİZASYON OSCAR’I
Kongre turizminde sektörün en önemli kuruluşlarının yarıştığı ACE of M.I.C.E (Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri) 10 Şubat akşamı Haliç Kongre Merkezi’nde sahiplerini buldu. Yaklaşık 3 bin kişinin katılımıyla gerçekleşen tören, internette de canlı olarak yayınlandı.
Kongre, Toplantı ve Etkinlik Sektörü'nün faaliyetlerini baz alan 25 kategoride ülkemizin en iyilerinin belirlendiği gecede;  Plaza Turizm Kongre Organizasyon A.Ş. iki ayrı kategoride birincilikle ödüllendirildi. Şirket; ‘En İyi Kongre Organizatörü’ (PCO – Professional Congress Organizer) ve ‘En İyi Destinasyon Yönetim Firması’ (DMC– Destination Management Company) seçildi. Ödülleri Plaza Turizm Kongre Organizasyon A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı Ersoy Tabaklar aldı.CONVERSATION

0 yorum:

Yorum Gönder

YUKARI
ÇIK