Pişmiş tavuğun başına daha başka ne gelebilir ki?


Ne çok kullanırız değil mi bu tabiri. Geçtiğimiz hafta ben kendimi aynen böyle hissettim. Yok, yok endişe etmeyin. Allah beterinden sakınsın. İnanın tek düşündüğüm bir şey oldu herhalde sınanma dönemine geçiş yaptım dedim.  Sabır, ya sabır dedim. Resmen kendimi sinirden kemirdim diyebilirim.
Bu yazdığım yazı ile bütün bu olanların artık noktaya ihtiyacı var diye düşünerek koyuldum yazmaya.
Benim gibi bir insanın teknik olarak eror ( arıza ) vermesi çok olağan karşılanamaz. Çünkü benim işim bu. Bana yapmak istediğiniz bir kötülük varsa işte budur J. Ama yine de siz yapmayın ben kötü biri değilim. Konuşa konuşa halledebiliriz. Her şey yolunda giderken mail sistemim çöktü. Şimdi içinizden bazı bilgiçler aaa tabi kurtarılabilir falan filan gibi yorumlar yapıp beni saksı yerine koymayın lütfen. Mail bu çökse ne olur? Demeyin öyle... Şimdi ağlarım. Bütün dosyalama sistemlerim, tüm yazışmalarım, takip ettiğim her şey, randevularım ne ararsanız... Bir tek yemek tariflerim yok :-) Kızmayın, artık eğlenmeye başladım bu durumla yoksa kendimi toparlamam biraz zaman alır.
Evren, pozitif enerji, dualar hiçbir şeyi geri getirmedi. Ama ben yine de neşemi kaybetmedim. Baktım ki ben gidenlerin yolunu gözleyerek ha geri geldi, tamam şimdi bu kurtarma işe yarayacak galiba derken, zaman almış başını gidiyor. Tamam dedim başa dön. Döndüm, hala dönmeye devam ediyorum, başım dönene kadar...
Bir huzurla çıktım ofisten... Yine işim gereği Kent Meydanı AVM ve D&R iş birliği adı altında düzenlenen etkinliğe katılmak için. Ömür Göksel geldi ne şeker bir adam ya rabbim bu kadar mı güler yüzlü olabilir bir insan. Mutlaka albümünü alın derim Frank Sinatra tarzı müzikleri seviyorsanız eğer. Havayı koklayan adam demişti lodos ve yağmur hazırlıklı olun. Hazırım tabii ki, nede olsa araba ile gidip geleceğim. Gittim, çok şükür kızım (arabam) yolda bırakmadı beni. Tam arabayı park ettim. Akıllı ya, yazdı bana oram buram bak arıza veriyorum dikkat et diye... Bendeniz panik. Aradım servisi, geldi onlarda sağ olsun. Ayrıldım kızımdan, içim rahat emin ellerde bıraktım kendisini.
 Hazırlıklı olan ben, meğer hazırlıksız kaldım mı? Yağmur bir yandan, trafik bir yandan, taksi yok... Panik yaratma Nesli hazır ol dedim, bunu da aşacaksın. Biraz ıslan, biraz çamur ol, arabalar seni ıslatsın küfür etme :-), yapman gereken tek şey metroya kadar yürümek dedim ve başardım. Karşı geldim tüm aksiliklere. Yıldırmadı beni hayat :-).
Bazen sıfırlamak gerek hayatı ve başınıza gelen aksilikleri. Bende onu yaptım.

NOKTA
:-)


CONVERSATION

0 yorum:

Yorum Gönder

YUKARI
ÇIK