Merhaba;


Yeni bir yıla... Umarım çok güzel bir yeni yılı karşılama gecesi geçirmişsinizdir. Hep derler ya, “Yeni gelen yılı nasıl karşılarsan tüm yılın öyle geçer”. Ben inanmam öyle şeylere, sizde inanmayın... Her başlayan yeni bir gün umut ve mutluluk demektir benim için. 
Her gelen yeni yılla beraber, yeni kararlar alınır, hedefler konur. Yeni yıl yenilenmek gibi bir durum içerisine sokar hepimizi. İşin en garip yönü ise yılın ilk haftası 2012’de bizleri neler bekliyor diye, astroljoji yorumlarına takılır dururuz. Sürekli bekleyin, görün, bakın, işte bunlar olacak türünden yorumlar gündemi oluşturur, haber kanallarına gün doğar.
Bu böyle geldi böyle gidecek. Bazıları gündem yaratmak için bizleri meşgul ederken, bazılarıda bir önceki yılın işte bunları demiştim, bunlar oldu gibi karşımıza belgeli bir biçimde çıkarlar.
Ben onu bunu bilmem ama dergimizde yazan Medyum Deniz Dökmen, beni 2011 yılında çok şaşırttı. Belki bazılarınız bilmiyordur... Yaklaşık iki sezondur ASTV kanallarında program sunuyorum. 2011 yılına yeni girmişken televizyonda konuğum olmuştu kendisi. Bir kaç iddeada bulunmuştu. ASTV bu bandı bulup bize ulaştırırsa; facebook, youtube gibi sosyal ağlarda sizde buna tanıklık edebilirsiniz. Şimdi ise bu yıl için yapacağı yorumları dört gözle bekliyorum. Sanat, siyaset, ekonomi ve doğal afetler üzerine... Şimdi içinizden şunu geçirmiş olabilirsiniz, ‘Hiç mi kendinle ilgili birşey sormadın? Esas sen onu söyle... Sana söyledikleri çıktı mı?’
Söylememmmmmmm :-))
Başında da belirttiğim gibi bana her yeni gün, yeni bir uyanış. Güzel düşünün ve evrenin gücüne inanın. Yaradanımız öyle güzel bir harita vermiş ki bize, sadece görebilmek kalmış. Doğru yada yanlış seçim bize ait, sonuçlarıda belli. Hani ne ekersen onu biçersin lafı varya bu durumu doğruluyor...
Yüreğinizden merhamet ve sevgi eksilmesin bu yıl. Tüm dileklerinizin ve hedeflerinizin gerçekleştiği bir yıl olsun!
Sevgiler;


CONVERSATION

0 yorum:

Yorum Gönder

YUKARI
ÇIK