Kafamda binlerce soru var

Kafamda binlerce soru var. Cevapları nerede saklı, kimlerde inanın bilmiyorum. Sürekli sessiz, dinleyen ve gözlemleyen bir moda büründüm. Elimde bir terazi sürekli denge denen kavramı korumaya çalışıyorum. Bir küfeden alıp diğer küfeye aktarıyorum. Kısacası doldur boşalt yapıyorum.
Etki tepki olayları aslında...
Son zamanlarda nelere nerelerde tepki veriyoruz. Sosyal Medya bir çığır açtı hayatımızda. Siyasetin S’sinden anlamam hiç mi hiç hoşuma gitmedi oldum olası. Atatürk’cüyüm, Türk vatandaşıyım, Milliyetciyim, ve sonuna kadar insan hakları savunucusuyum. Bu doğrultuda, kendi inandığım yolda yürümeye devam ediyorum.
Güzel şeylerden bahsetmek istiyorum artık. Kara perdeyi aralayıp aydınlığı ve aydın insanları görmek istiyorum çevremde. Boşa atıp tutmaya çalışan, dediği lafın arkasında durmayan, yüzüne gülüp arkasını dönene kin besleyen, çıkar ilişkileri peşinde koşan herkesten bıktım artık. Yıkılın gidin hayatımızdan.
İşte bu yüzden sevmiyorum siyaseti inanamıyorum artık doğruluğuna ve dürüstlüğüne.  Lütfen benim yanlış düşündüğümü, bana anlatacak biri varsa dinlemeye hazırım. Sorularım inanın zor olmayacak sadece bir kaç soru siyasettenden anlamayan sade bir vatandaşın soruları olacak bunlar.
Hani 1+1 = 2 diyecek insanlar lazım. 0.75’ı yuvarlayıp 1 eder demeyecek. O.25’in hesabını verecek.
Şimdi den Kurban Bayramızı kutluyor ve tüm insanlık adına saygı,sevgi ve barış dolu günler diliyorum.

CONVERSATION

1 yorum:

 1. Hayatın ; yalanlar,sahtecilik, sahte kişilikler ile bir yere varılamayacağını ve bu şekil de elde edilenin ne kıymeti ne sefası kalır süresin
  Aydınlık ve Cumhuriyetçi yapıları,arkasından iş çevril memeleri ki hayatın en zor kısmı..
  Sürekli gözlemlemek ve etki, tepki artık insanlar o kadar başkalaştı ki ben anladığım halde kabullenemez durumdayım bu yeni insan modelini eror yapasım silmesi gelir..
  Terazi; hata edip dengesini bozar isem benim de bu sayılanlar dan hiç farkım kalmaz..
  Hep eşit, dengeli ve adil olma çabası vermekteyiz..
  Dürüst, erdemli, sözü bir insanlar, aydın kesim ve her şekil de ülke ve toplum, kendi topluluğu yaşantısını......
  İletişim çağı ki insan ile olan diyaloglarımızı, yüz yüze görüşmeleri,eğlenceleri,paylaşımı, bitiren yeni bir çağa açılmış bir kapı..
  Sizler ve bizler gibi insanların tek yapacağı artık ya istifini inandığı yargılar ile yaşamaya devam edecek, ya da sesiz kalıp insanlığın ne şekil aldığını seyre bakacağız..
  Sanal yazışarak telepati kuruyoruz aslın da belki yalan yazılarımız, bir alo demek var esas sesinden anlamak var nasıl bir ruh hali için de..
  Bana göre teknoloji ye ayak uyduramayan ve kullanmasını bilemeyen kesim oluştu ve bunun adına ben SANAL hayat ya da SANAL topluluk..
  Dürüst, dobra, iyi niyet,öz veri,sadakat ve insanlık.. saçmaladım

  YanıtlaSil

YUKARI
ÇIK