Kafamda binlerce soru var

Kafamda binlerce soru var. Cevapları nerede saklı, kimlerde inanın bilmiyorum. Sürekli sessiz, dinleyen ve gözlemleyen bir moda büründüm. Elimde bir terazi sürekli denge denen kavramı korumaya çalışıyorum. Bir küfeden alıp diğer küfeye aktarıyorum. Kısacası doldur boşalt yapıyorum.
Etki tepki olayları aslında...
Son zamanlarda nelere nerelerde tepki veriyoruz. Sosyal Medya bir çığır açtı hayatımızda. Siyasetin S’sinden anlamam hiç mi hiç hoşuma gitmedi oldum olası. Atatürk’cüyüm, Türk vatandaşıyım, Milliyetciyim, ve sonuna kadar insan hakları savunucusuyum. Bu doğrultuda, kendi inandığım yolda yürümeye devam ediyorum.
Güzel şeylerden bahsetmek istiyorum artık. Kara perdeyi aralayıp aydınlığı ve aydın insanları görmek istiyorum çevremde. Boşa atıp tutmaya çalışan, dediği lafın arkasında durmayan, yüzüne gülüp arkasını dönene kin besleyen, çıkar ilişkileri peşinde koşan herkesten bıktım artık. Yıkılın gidin hayatımızdan.
İşte bu yüzden sevmiyorum siyaseti inanamıyorum artık doğruluğuna ve dürüstlüğüne.  Lütfen benim yanlış düşündüğümü, bana anlatacak biri varsa dinlemeye hazırım. Sorularım inanın zor olmayacak sadece bir kaç soru siyasettenden anlamayan sade bir vatandaşın soruları olacak bunlar.
Hani 1+1 = 2 diyecek insanlar lazım. 0.75’ı yuvarlayıp 1 eder demeyecek. O.25’in hesabını verecek.
Şimdi den Kurban Bayramızı kutluyor ve tüm insanlık adına saygı,sevgi ve barış dolu günler diliyorum.

CONVERSATION

1 yorum:

Yorum Gönder

YUKARI
ÇIK