Ofis Hastalıktan Kırılıyor...

Geçtiğimiz hafta ofise bir virüs girdi ve hepimizi sırayla ziyarete geldi. Bazılarımız tanrı misafiri dercesine hizmette kusur yokmuş gibi ağırlamaya başladı. Bitki çayları, doktor ziyaretleri hatta tavkiye ilaçlar. Tabi bu durumdan memnun kalmayan virüs arkadaş hepimize salça olmaya başladı. İnatla madem geldin takıl ama çok fazla bizi engelleme usul usul işimizi yapar akşamda senle ayrıca ilgilenir senin istediğin gibi hasta moduna geçeriz dedik. 
Havayı koklayan adam her ne kadar bizleri uyursa da artık geçiş dönemlerinin olmadığını kabul etmek zorundayız.  Birden otuz derece havada yaşarken iki gün sonra ondört dereceyi görünce ister istemez bu ne ya moduna giriyoruz. Bazılarımız hazırlıklı bazılarımız hazırlıksız yakalanıyoruz.  Mevsim değişikliği bizlerde depresyon, başağrısı, iç sıkıntısı, uyuma isteği, hastalık gibi etkenleri bize seçenek olarak sunuyor.
Ne gerek var Nesli bırak şu hastalık lafını ağzından... Keyifli ol dediğinizi duyar gibiyim. Çok şükür keyfim yerinde.
Belki biliyorsunuz belki bilmiyorsunuz Astv ekranlarında Laf Arası diye bir programı sunuyoruz Ahmet Ersan’la beraber. Çok keyifli bir partner oldu bana. Fakat bu hafta söylemeden geçemiyeceğim. Çekim saatimizin erkene ve birgün öncesine alınması ile birlikte bir konuk sıkıntısı yaşandı. Ahmet’den gelen bir telefonla bastım kahkahayı. Merak etme konu futbol, bizim spor servisinden çok şeker iki insan gelecek programa dedi. Hal böyle olunca ee peki madem dedim. Dinleyici ve destekleyici modunda çekimlere gittim. Benim ilgi alanım olmamasına rağmen keyif aldım. Ofsaytı öğrenemedim ama bu güzel sohbete dahil oldum. 
Bir soru ve cevabı bende iz bıraktı. Soru:Türk futbolu Dünya’da nerede? Cevap: Bizim seyrettiğimiz avrupa ligleri gibi yurtdışında hangi yabancı kanal bizim Türkiye ligini yayınlıyor diye soruya soru ile cevap geldi. Durum bu.
Evet; ben futbolla ilgisi olan her Türk insanına avrupa liginden bir takımın durumunu sorsam çatır çatır cevap alabilirim diye düşünüyorum, ya bizi onlara sorsak diyorum.
Aslında yazdıkca izler geliyor aklıma neyse diyor ve bu haftayı da kapatıyorum.
Sevgiler;CONVERSATION

0 yorum:

Yorum Gönder

YUKARI
ÇIK