İşimin bir parçası

Weekly - Haftalık Aktüel Şehir Yaşam Dergisi


Bugünlerde onun kadar merak edilen, onun kadar sevilen, onun kadar konuşulan, onun kadar peşinde koşulan bir başka dergi yok. Weekly'yi bıraksanız sabahlara kadar sohbet eder" Ondaki muhabbet kimsede yoktur" dedirten ama "sadece eşle dostla konuşurum" diyerek basını delirten kişiler bile Weekly'de.

Weekly; ilk 4 sayıda, Çiğdem Simavi, Müjdat Gezen, Çolpan İlhan, Beyazıt Öztürk, Ahmet Saraçoğlu, Yasemin Canaydın, Gülay Kamaz ile buluştu, onlarla her şey hakkında uzun uzun konuştu.

Weekly her gece eğlenmeye bayılır
Eğlencenin eğlence olduğu kapıların ardında, eğlencenin "ne zamandır böyle eğlenmedim" dedirten kıvamda olduğu yerde Weekly var.

Weekly; ilk 4 sayıda, Cahide, Suare, Etiler Şamdan, Zuma, Sui, VSB, Boo'ya gitti, eğlencenin en şahanesini çekti. Bebek House Cafe, Cirkus, Cambaz Meyhane, Bebek Koru Kahve, Gagalini, Zihni ve Passion'da hayatın tadına baktı.

Weekly alışveriş delisidir; "Alışveriş için Fizan'a kadar giderim" diyenlerin keşifleri, mutluların, aşıkların, sürpriz peşindekilerin alışverişleri Weekly'de.

Weekly modaya çok meraklıdır
Weekly, ilk 4 sayısına; Vuzix güneş gözlükleri, Swarovski taşlı Yubz telefonlar, 100 bin Avroluk La Fraichheur şarap soğutucu, Tom Ford'un seksi parfümleri, Philips'in yeni harikası HDTV'ler, Romain Jerome'un efsane saatleri, Bugatti Veyron'dan detaylar aldı.

Weekly'i kimler, nasıl, nerede yapar?
Weekly; bizim kız bizim oğlan, işi gücü güzel, iyi, eğlenceli, adam akıllı, yeni, mutlu edici şeyler yapmak olan, neyi neden ve nasıl söylemesi gerektiğini iyi bilen bir ekip tarafından, Sente Media ofisinde yapılıyor.

Weekly nerelerde bulunur?
D&R'larda (Korupark, Kent Meydanı, Carrefour Bursa, Zafer Plaza,Anatolıum) Carrefour'larda ve Bursa'daki gazete bayilerinde ve tabi Dijimecmua.com'da...

Modanın nabzı Milano'da değil Weekly'nin kalbinde atıyor. Weekly modayla yatıp modayla kalkıyor.

Weekly; ilk 4 sayısında Vivienne Tam'ın yeni teknolojik bebeğini, Golden Globe'un kırmızı halı modasını, Bottega Veneta, Bilstore, Birkenstock'ın nelerini nelerini, Arabistan'ın zengin kadınlarının yeni modası beyaz deve mevzusunu, İvonne Theine'nin "32 kilo" adlı cesur moda çekimlerini anlattı.


 WEEKLY'NİN HER AY ÇIKARDIĞI ÜCRETSİZ EKLERİ OKUMAK İÇİN tıklayınız

CONVERSATION

0 yorum:

Yorum Gönder

YUKARI
ÇIK