Ne olduğunu bilmek


Merhaba;
Bu aralar heryere yetişmeye çalışan bir halim var nedense, sürekli plan program halinde yaşıyorum. Hatta telefonumun sürekli alarm modunda hatırlatma mesajları atıyor bana. İyimiş hoşuma gitti bu iş sürekli dürtüyor beni hadi artık burada ki vaktin doldu şimdi kalkmassan yetişemezsin dercesine.
Şu teknoloji güzel birşey ama tabiki layıkıyla kullanmasını bilene. Ben hala hakkını tam veremiyorum. Hergün yeni şeyler öğrenip duruyorum. Bu konuda bana eşilk eden teknolojik aletlerden özür diler modundayım aaaa sen bunu da mı yapıyordun ay sen akıllı birşeymişssin diye bir eğlence ortamı kurdum kendime. Kendi kendime eğleniyorum.
Geçen gün öylesine daldım düşünüyordum. Dergileri... Malumunuz almış başını gidiyor bu iş . Yok yok merek etmeyin bir veryansın yapmıyacağım yada dokundurtmayacağım merak etmeyin. Çünkü neznimde emek kokan herşeyin benim için bir değeri vardır. İsimleri bende saklı kalsın ama durum zaten ortada.
Bazıları gibi efelik,ukalalık yada kendini iyi göstermek için diğerleni kötüleyen bir kurum asla olmadık ve olmayacağız. Onlar kendi meydanlarında davul çalsınlar bizde sadece dinleyelim. Pazarlama stratejilerinde malına güvenen kendinden ve ürününden taviz vermez. Bu dünyada böyledir olmasaydı markalaşma nasıl olurdu bir düşünün. Yada bu durum diğerleri için farklı ise zaten bizim ilgi alanımız dışına çıkıyor malesef. Cevap:YORUM YOK.
Biz Weekly ekibi olarak nedense hep sıyrılıyoruz bu durumdan nedenmi? BURSA’DA ÇIKAN TEK “HAFTALIK” DERGİ OLDUĞU İÇİN. Kendimize göre yada bu işin duayenlerine göre zor bir işi başarıyormuşuz biz. Pehhhhh. Biz Dünyayı keşfetmiyoruz ki. Sadece çalışıyoruz. İlk değil sonda olmayacağız.
İşte geldik burdayız...
İki buçuk yıldır verdiğimiz sözden, duruşumuzdan,inaçlarımızdan hiçbirşey kaybetmeden doğru bildiğimiz yolda ilerledik ve ilerlemeye devam ediyoruz. Bu sayı sizler için bayram özel sayısı hazırladık eee tabi birazda ekibin şarz olması gerek inancını taşıyarak. Bayramınızın keyifle sevdiklerinizle güzel mi güzel şeker gibi geçmesini dilerim kendi ve ekibim adına.
 http://www.dijimecmua.com/weekly/

CONVERSATION

0 yorum:

Yorum Gönder

YUKARI
ÇIK