Nelere gülüyorum bir bilseniz


Her şeye gülüp geçiyorum, boşvermişlik değil benimkisi sadece durum ve şartlar neyi gerektiriyorsa ona göre davranmak. Bu aralar gerçekten kahkahalarla güldüğüm sadece bir program var. Sinan Çalışkanoğlu ve Orçun Kaptan'ın moderatörlüğünü yaptıkları program; “Şanslı Masa” Sıkıldım artık dizilerden, haber programlarından, siyaset kulislerinden... Bu program tam zamanında ilaç gibi geldi. Seyretmediyseniz mutlaka seyredin karnınıza gülmekten ağrı girebilir. Yok yok abartmıyorum… Tabi yarışmacılarda çok önemli bir faktörün, rol yapma kabiliyetleri ve ikna gücünün ortaya konduğu bir program. Bu durumu size verilen sürede ne kadar sürdürebilirseniz para ödülü kazanıyorsunuz. Tabi yarışmayı kabul eden kişinin karşısında yer alan kişi, yarışma sonuna kadar bir yarışma içerisinde olduğunun farkında bile değil. Bu kişinin vay haline diyorum, garibim nelerle karşılaşacağını bilmiyor ve o da sadece durumu kurtarmak, daha fazla rezillik çıkmasın diye elinden geleni yapıyor. “Şanslı Masa” Cumartesi ve Çarşamba akşamları Kanal D’de saat 20:00 de izleyici ile buluşuyor. Kendi deyişleri ile eğlence ve kahkaha garantili bu programı izleyin derim.

Kişisel gelişim üzerine kitaplar okumayı çok seviyorum. Kimseye kitaplarımı ödünç bile vermem gider yenisini satın alır hediye ederim. Çok önemlidir benim için çok… Sanki küçükken elimden oyuncağımı değil de kitaplarımı almışlar J. Aman Nesli sende ne alaka şimdi kişisel gelişim; hava güzel, yaz geldi, her yer cıvıl cıvıl… Kitap tatilde güzeldir diyenlerdenseniz işte bu kitap da tam size göre diyebilirim.  Adı S*ktir Et .

Yazarımız (John C. Parkin) diyor ki;
S*ktir Et demek sizi iyi hissettirir. Mücadeleden vazgeçmek, ne hoşunuza gidiyorsa onu yapmak, çevrenizdekilerin sizin hakkınızda düşündüklerini umursamamak ve kendi yolunuzdan gitmek harika bir duygudur.

Komik ama eğlenceli, düşündürücü ama zorlayıcı değil, iç sesinizdeki iradenize hitap eden bir yazı dili. Yeri geliyor sizle dalga geçiyor, yeri geliyor betona toslamış gibi hissediyorsunuz. Dert ve tasa nereye kadar… Dostunuza tabi derman olun ama onu bulunduğu durumdan çıkarmak için siz ne yapabilirsiniz? Belki sizde onun kadar üzülüyorsunuzdur… İşte vakit kaybetmeyin ve bu kitabı kendisine hediye edin. Belki o zaman kendisinin farkına varmasını sağlarsınız.
Hayatınızda her ne olmasını istiyorsanız olsun ama ben size burdan hayatın tüm güzelliklerini gönderiyorum. Hayat seçimlerden ibaret ise sizde seçer ve yaşarsınız. Şikayetçi olmak yok.
Hadi bakalım geçtiğimiz hafta neler olmuş hep beraber bir göz atalım. Bu dergi size sizi gösteriyor ve sizler için önerilerde bulunuyor. Seviyorum ben çocuğumu ve duruşunu. İyi ki doğurmuşum seni WEEKLY.

CONVERSATION

0 yorum:

Yorum Gönder

YUKARI
ÇIK