Çok güzel hareketler bunlar

Büyükşehir Belediyesi Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından gerçekleştirilen ‘50. Uluslararası Bursa Festivali, tüm hızı ile devam ediyor. Festival kapsamında birçok sanatçıyı ağırlayan Bursa’ya sanatseverlerde tam destek veriyor. Çok güzel hareketler bunlar.

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nce düzenlenen 50. Uluslararası Bursa Festivali kapsamında kente gelen Dünya Starı Ricky Martin’in Merinos Stadyumu’nda verdiği konser inanın görülmeye değerdi. Hep derler ya star olmak kolay değil gerçekten de bunu çok güzel bir şekilde gösterdi. Konser boyunca sahnede hiç durmayan Ricky Martin bilmem kaç kilo vermiştir. Merinos Stadyumu’na gelen tüm izleyicileri bile etkisi altına alarak herkese aynı anda kareograf çalıştırıp dans ettiren bir star olarak iz bıraktı. Daha gelmeden önce birçok kulisler dönmüştü hakkında acaba iş yapar mı? Gerçekten gelecek mi? Son yıllarda adı bile duyulmuyor gibi… Ahmet San’ın yaptığı açıklama ise son noktayı koymuştu bu kulis severlere… Önce İstanbul’da konser verdi ve basına yansıması “Ricky İstanbul’u salladı” başlıklarıydı. Bursa’da da benzeri bir durum yaşandı. Eee işte durum ortada, fazla söze gerek yok.
Açılışlar,kutlamalar, tanıtımlar almış başını tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu Solemar Motor Yatları’nın özel bir tanıtımını gerçekleştirdik. Ekip olarak güzel bir pazar günüydü, hem çalıştık hem eğlendik.
Sayfalarımızda o günden bize yansıyan kareleri göreceksiniz. Hız ve adrenalin bu olsa gerek diyorsanız birde deniz tutkunuysanız mutlaka ama mutlaka test etmelisiniz. Bizden söylemesi…
Şenliktir bizim ofis halleri… Herkes kendi aleminde her telden bir ses verir. “Normal değiliz hiç birimiz” diyor ya bir şarkıda, bizde de durum bu. Bendeniz bazen eserekli olurum ve birden ofisi bitki kokuları sarar.Ekip çalışması bu ya bizimkiler bir olup tüm bitkilerden bir karışım yaparak bana bir çay yaparlar ve sonra kapı arkasından beni izlerler etkisini ne zaman gösterecek diye. Tabi ben canlarımı kırmamak için içerim çayı. Sonuç; Neslihan güne güzel devam eder aynen bir kedi gibi ☺
Seviyorum ekip arkadaşlarımı, iyi ki varlar ve iyi ki hayatımdalar. Birkez daha sizlerin huzurunda bu çılgın ekibe teşekkür etmeyi bir borç bilirim.
http://www.dijimecmua.com/weekly/

CONVERSATION

0 yorum:

Yorum Gönder

YUKARI
ÇIK