Ben yazı değil, bahar aylarını sevenlerdenim


Farkındasınızdır herhalde artık dört mevsim diye bir şey kalmadı. Direk yaz ve kış yaşıyoruz. Beklenen güzel havalar, beklenen zamandan bir mevsimi; ilkbaharı hiçe sayarak direk yaz olarak geldi. Bir anda 28 dereceleri gördük. Böylelikle yaza merhaba partileri başladı. Bu durumunda güzelliği ve rahatlığı tabi ki tartışılmaz. Kapalı yerde tıkılıp kalmaktansa, dış mekanlarda yıldızların altında vakit geçirmek dostlarla hayli keyif verici.
Yaza merhaba partileri dışında açılışlar, davetler resmen birbirlerini kovalarcasına hareket ediyor. İnsanların yüzleri gülümsemeye başladı; bu durum yanında neşe de getirdi. Geçtiğimiz hafta Almira’da TAD Bursa Şubesi’nin düzenlemiş olduğu geceye katıldım. Duyduğum kadarı ile biletlerin tamamı satılmış olmasına rağmen salondaki katılım azdı. Gecenin geliri Yıldırım İlçesi’nde yapılacak olan 10 derslikli bir okul yapımına aktarılacak. Güzel hareketler bunlar… Geceyi sevgili Akın Soy sunarken, Uğur Batur yapmış olduğu müzayede ile geceye adeta damgasını vurdu. İvana Sert’in defilesi ise görülmeye değerdi diyemeyeceğim çünkü mankenler çok kötü idi. İvana’nın hazırlamış olduğu koleksiyon ise gözleri adeta kamaştırdı. Kendisi gibi bu modelleri taşıyacak biri var mı, buda bir tartışma konusu tabi. İvana’nın sempatik tavırları, Yurdal Bey’in eşini desteklemesi ve en güzeli oğlunun şirinliği bence görülmesi gereken en güzel sahneydi. Petek Dinçöz gecede sahne alarak katılımcılara müzik ziyafeti çekti. Bence kendisi sahneye çok yakışıyor. Sonuç ne olursa olsun bir amaç uğruna bu gecede emeği geçen herkesi kutlarım. Konuya dair haberi gelecek sayımızda görebilirsiniz.


Ee ne var ne yok derken birde bir duyum paylaşayım dedim. 19 Haziran Pazar günü Solemar Yatlarının iki modeli Bursalı deniz tutkunları ile buluşmaya geliyor. Duyduğum kadarı ile özel bir davetli listeleri varmış. Neymiş bu özellik merak edip araştırdım; fiyatı ve lüks olmasıymışJ Mustafa Koç ve Ebru Gündeş Solemar Yatlarını tercih edenler arasında yerlerini almışlar bile. Güzel bir gün olacak diye düşünüyorum. 

CONVERSATION

0 yorum:

Yorum Gönder

YUKARI
ÇIK